website building softwareHakkımızda

İstikrar ve Güven

Ofen Sigorta Olarak 2016-2017 yılı içinde Esenyurt Sigorta, Bahçeşehir Sigorta, Beylikdüzü Sigorta, Avcılar Sigorta, Arnavutköy Sigorta Hizmetlerinde Bölgesel Tercih Edilirlik durumumuz ve başarımız.

12154

Ofen Sigortalı Araç

55%

Ofen Sigortalı Ev

1214

Ofen Sigortalı İşyeri

Kurumsal

Hakkımızda

Belegelerimiz

Ekibimiz

Referanslarımız

Anlaşmalı Sigorta Şirketleri

Kariyer

İletişim


Değerlerimiz :
Güvenilirlik: Dürüst çalışma anlayışı ve iş ahlakına uygun davranarak beklentilere zamanında yanıt vermek, güvene dayalı ilişkiler geliştirmek ve verdiğimiz sözü yerine getirmek.

   Hakkımızda

  OFEN ESENYURT SİGORTA HİZMETLERİ   

24 Ocak 1992 tarihinde kurulan OFEN Sigorta Aracılık Hiz. LTD. ŞTİ. ilk kuruluş tarihinden itibaren Ak Sigorta Acentesi olarak faaliyet başladı Mart 2013'de Allianz Sigorta ve Nisan 2013'de ise de Yapı Kredi Sigortayı bünyemize katarak yoluna devam etmektedir.

Türkiye’nin dünya standartlarında faaliyet gösteren öncü ve lider sigorta şirketlerinden Ak Sigorta,Allianz sigorta,Yapı Kredi sigorta misyonu olan toplumun sigorta bilincini arttırarak tüm kurumsal ve bireysel müşterilere, en kaliteli ve yaygın hizmeti sunmak bizim görevimizdir.

Sigorta şirketi olarak amacımız, sınırsız müşteri mutluluğu ve güven duygusu yaratmaktır.

Acentelik prensiplerimiz ise;

Acentesi bulunduğumuz şirketleri en iyi şekilde temsil etmek,

Rizikoyu görmek ve gerekirse risk mühendisinin de görmesini sağlamak,

Kabul edilecek poliçenin kapsadığı teminatları ve limitleri açıklamak,

Hasar halinde sigortalının yanında olmak, onun iyi niyetli ve haklı taleplerini acentesi bulunduğu şirketlere iletmek ve hasarın en kısa sürede ödenmesini sağlamaktır.

Acentemiz, sektör ve ihtiyaca göre şekillenen çözümleriyle, eğitimli ve bilinçli teknik kadrosuyla aynı zamanda kurumsal ve bireysel risk danışmanlığı da yapmaktadır.